بازگشت
1398/6/14 (( 23 نفر در حال مشاهده مطلب ))
test

( ترجمه ماشینی )

بگذارید این موضوع را از اینجا خارج کنم ابتدا من از طریق تجارت نویسنده نیستم ، این یک لیست از اظهارات ، حقایق و مشاهدات در مورد روش های مختلف گفتن جنسیت کبوترهای خانگی است. این به هیچ وجه لیست کاملی از حقایق جنسیتی نیست ، زیرا من اطمینان دارم که بسیاری از نمایش ها توسط خروس و مرغ که توسط ما قابل درک نیستند ، موجودات بی پروا هستند. بسیاری از موارد ذکر شده در اینجا از کتابهای مختلف گرفته شده است و برخی از آنها با مشاهده پرندگانم و برخی چیزهایی که از صحبت کردن با تایمرهای قدیمی درباره عادت های همسران دریافت کرده ام یاد گرفته ام. بخش اول این مقاله به نمایشگرهای جنسیتی اختصاص یافته است ، در حالی که نیمه دوم به عمل واقعی جفت گیری اختصاص دارد.

در جنگ های جهانی بسیاری از کبوترها به منظور ارتباطات توسط نیروهای نظامی مورد استفاده قرار می گرفتند و پرندگان مسئول صرفه جویی بیشتر در چند جانبه بودند. یک پرنده ای که در جنگ جهانی اول به خوبی تزئین شده بود ، Cher Ami بود. طی یک برخورد ، این پرنده خروس در طی 25 دقیقه مسافت 40 کیلومتر را پوشش داد. این مسافت برابر با یک مایل در دقیقه یا 60MPH است. کپسول پیام پرنده به پا وصل شده بود که توسط چند قطعه سینوس آویزان بود و پرنده زخمی به پستان داشت. او پیام خود را تحویل داد و اعضای "گردان گمشده" را نجات داد. Cher Ami اکنون در موسسه اسمیتسونیان در واشنگتن D.C به نمایش گذاشته شده است. پس از مرگ این پرنده مرغ کشف شد. من این را بیان می کنم که نشان می دهد حتی کارشناسان پرنده نمی توانند در برخی موارد جنسیت را بیان کنند. من می دانم که اگر ما آنها را تماشا کنیم ، پرندگان به ما خواهند گفت. با این حساب علائم مختلف جنسیتی را که شخص می تواند در انبار مشاهده کند ذکر می کنم.

مشاهده جنسیت
پرندگان خروس.

الف) توجه داشته باشید که بیشتر پرندگان خروس از نظر مجسمه بزرگتر هستند و دارای بیشترین سر بزرگتر هستند.
ب- با دیدن دم خروس خواهید دید که این ماده در کف انبار یا زمین مواد مخدر بوده است و کثیف خواهد شد.
ج. آیا مرغ را با این کار اجرا می کند منظور من این است که او سعی می کند مرغ را به لانه برگرداند و او را به بالای انبار سوار کند یا هنگامی که آنها در خارج هستند ، او را در تمام زمین یا سقف انبار اجرا می کند. او کسی است که در پشت است.
D. تمایل به جلب جوجه در مرغ دارد تا توجه او را جلب کند. این حالت معمولاً باعث جلب توجه نور می شود و جلب توجه عمدی نیست که باعث صدمه شود.
ه) رقصی را انجام دهید که شامل باشد اما محدود به راه رفتن در شکل هشتم نیست ، سر زدن به سر و یا رکوع و چرخاندن در یک دایره.
F. آیا سر و صدای کم رشدی منتشر می کند و به طور کلی به نظر می رسد با مرغ اختلاف نظر دارد.
G. با رسیدن به پشت سر خود و بلند کردن بال ، در قسمت زیر جناح پهلوان خواهد شد.
ح. در تلاش برای ارعاب آنها در مرغ رانده یا شارژ خواهد شد.
من در مکانی آشیانه ای نشسته و به مرغ احضار خواهم شد.
ج. با آوردن آن به مرغ و تهیه آن برای تهیه لانه ، ماده لانه سازی را تهیه کنید.
K. ویل یک مکان لانه را انتخاب کرد و سپس تعظیم کرد و با مرغ تماس گرفت و از او خواست تا به نزد او بیاید.
L. پرخاشگرتر هستند.
چشم ها به اندازه مرغ دور نیستند.
N. در اواخر صبح ها ، لانه ها را تسکین دهید تا مرغ ها را در خورشید بخورند و گاو شوند.
مرغ پرندگان
الف) از نظر قامت و ویژگی ها کوچکتر هستند.
ب - تمایل به وظایف لانه در شب است.
ج - فضای بیشتری بین استخوان های دریچه برقرار کنید
D. ترسو تر هستند
E. سعی خواهد کرد با چسباندن منقار خود به پرندگان خروس ، پرنده خروس را تغذیه کند
F. به محل آشیانه انتخاب شده بروید و زانو بزنید و موقعیت خود را در موقعیت جفت گیری قرار دهد.
G. تمایل به چشمانی گردتر دارم که در مورد گرد و غبار بودن در گوشه ها صحبت می کنم.
H. آیا پرنده ای است که در حین "تعقیب" در جلو قرار دارد
I. به ندرت صداهایی می سازم.
J. معمولاً تمیزتر هستند.
K. آیا کسی است که تخم می گذارد؟
L. آیا معمولاً آن کسی است که پرنده خروس را با چسبیدن به آرامی در اطراف چشم ، گوش و سر از بین می برد؟
منظورم این است که او فقط بخشی از منقار خود را به داخل آب می چسباند که به عنوان یک خروس با تمام منقار در آب غرق می شود ...
شایان ذکر است که در هر روز و ساعت معینی که مرغها و خروسها از یکدیگر تقلید می کنند ، بنابراین می توان مرغی را مشاهده کرد که مثلا مواد لانه کننده را به لانه حمل می کرد و یا مرغ پرنده خروس در طول شب لانه می نشیند.

در اینجا چند روش مختلف جنسی وجود دارد که من آنها را خوانده ام و مطمئن هستم که موارد دیگری نیز وجود دارد. در مورد اعتبار این روشها ، شما باید برای رسیدن به نتیجه مطلوب از افکار خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که من از آنهایی که سیم و سیم به همراه پریدن بر روی چوب جارو در پر از ماه استفاده نکردم استفاده کردم در حالی که آواز خواندن swannnnnie چگونه من شما را دوست دارم ... و غیره !!!!

Vent Sexing
این برگرفته از كتاب "كبوتر" است كه توسط وندل ام لوی نوشته شده است و درمورد جنسیت اسكابها در سن جوجه ریزی به فرار (23 یا 24 روز) اشاره دارد. این را آقای ایواتا از ژاپن به ما داده است. گیاه کبوتر palmeto در کارولینای جنوبی موفقیت زیادی با آن نداشته است. این یک سیستم پیچیده است و برخی از آنها را به مطالعه و تلاش برای تسلط بر می دارد.

با مشاهده دریچه (باز شدن cloaca) از طرفی که در نر مشاهده می کنیم ، حاشیه فوقانی بیرون زده است ، قسمت تحتانی را تحت پوشش قرار می دهد ، در حالی که در ماده اینگونه نیست ، مرز پایین بیرون بیش از حد بالایی دارد . با نگاه کردن به آن از پشت ، می دانیم که شکاف خمیده به سمت پایین است ، با مقعر پشتی و محدب شکمی و هر دو انتهای آن به سمت بالا چرخیده است. باز شدن در زن کاملا برعکس آن است که حاشیه مقعر آن به سمت پایین و با انتهای آن به سمت پایین می چرخد. علاوه بر این ، در شکاف ماده تا حدی خمیری در کل منطقه واقع شده است ، بخشی که شکمی دراز کشیده به شکاف است که از قسمت پشتی توسعه یافته است.

این همان سیستمی است که توسط مرغداران برای جوجه های جنسی قبل از حمل و نقل استفاده می شود ... بعد از مرگ پرنده ، پرها را از دریچه جدا می کنم و موقعیت و شکل را بررسی می کنم. سپس با کالبد شکافی ادامه می دهم و جنس پرنده را تعیین می کنم و در حدود 70٪ صحیح را پیدا کرده ام ... به این معنی که در بیش از 70٪ پرندگان که من کالبد شکافی انجام داده ام توانستم جنسیت را پیش بینی کنم ...

روش پا
موضوعی که این امر را بسیار مهم می کند این است که انگشتان پا را برای بررسی آنها جمع می کنید. فهمیدم که می توانم پنجه مرکز را در موقعیت طبیعی خود قرار داده و بعد از آن با دقت بسیاری از انگشتان پا را بیرون بیاورم تا مستقیماً در کنار انگشت مرکز قرار بگیرند. اگر انگشتان پا را به یک جهت یا دیگری مجبور کنید ، می توانید آنها را هر آنچه می خواهید بخوانید ، بنابراین تمرین کمی برای یادگیری روش مناسب لازم است. همانطور که بیشتر گفته شده است در مورد کبوترهای نر تفاوت در طول انگشتان پا را دارد در حالی که مرغها به طور کلی برابر هستند. من این را به طبیعت نسبت می دهم تا نرها هنگام جفت گیری بتوانند خود را به درستی قرار دهند. نیازی نیست که مرغها بتوانند به هر چیزی قلاب بزنند تا انگشتان پا برابر باشد و ممکن است به عنوان یک اثر تثبیت کننده عمل کند. واقعاً با اطمینان نمی توان در مورد آن گفت.

امیدوارم این به شما کمک کند تا وظیفه پیچیده ارتباط جنسی کبوتران را درک کنید. من با بسیاری از دستگاههای قدیمی قدیمی صحبت کرده ام. من شنیده ام که یکی از آنها با درخشش در چشمانش می گوید: "بله ، یکی از پرندگان مورد علاقه خروس من سال گذشته دو تخم گذاشته بود" هکتار هکتار هکتار ، بنابراین شما هرگز نمی دانید و سلام! پرندگان مشکلی ندارند که بدانند چه کسی است. ...... ..

 

 

 

Sexing Racing Pigeons

Let me get this out of the way here first I am not an writer by trade, this will be a listing of statements, facts and observations on the many ways of telling the gender of homing pigeons. This is by no means the complete listing of gender facts as there are I am sure many displays by both the cock and hen that are not understood by us ground bound featherless creatures. Many of the items listed here are taken from various books and some I have learned by observing my birds and some things I got from talking to old timers about the habits of homers. The first part of this article is devoted to the gender displays while the second half is devoted to the actual act of

mating.

In the world wars many pigeons were used for the purpose of communications by troops and birds were responsible for saving more that a few lives. One bird that was well decorated during the 1st World war was Cher Ami; during one encounter this cock bird covered a distance of 40 KM in 25 minutes. This equals out to about a mile a minute or 60MPH .The bird’s message capsule was attached to the leg, which was hanging by a few shreds of sinew and the bird had a wound to the breast. He delivered his message and saved the members of “The Lost Battalion”. Cher Ami is now on display in the Smithsonian institute in Washington D.C. It was discovered after the bird’s death to be a hen. I bring this up to show that even the bird Experts can’t tell the gender in some cases. I do know that the birds will tell us if we watch them. With this in mind I will list the various signs of gender that one can observe in the loft.

Observation Sexing

Cock birds.

 1. A. Make note that most cock birds are bigger in statue and have for the most part a bigger head.
 2. B. By looking at the tail of the cock you will see it has been drug on the floor of the loft or ground and will be dirty.
 3. C. Will run the hen by this I mean that he tries to get the hen back to the nest and will run her all over the loft or when they are outside will run her all over the ground or roof of the loft. He is the one in the back.
 4. D. Tend to peck at the hen to gain her attention; this usually takes the appearance of light pecking to get her attention and is not a deliberate pecking to cause injury.
 5. E. Do a dance which consists of but is not restricted to walking in a figure eight pattern, ducking the head or bowing and spinning in a circle.
 6. F. Will emit a low growling noise and in general seem to argue with the hen.
 7. G. Will peck at the underside of the wing by reaching back over their side and lifting the wing.
 8. H. Will run or charge at the hens in an attempt to intimidate them.
 9. I. Will sit in a nesting place and call to the hen.
 10. J. Provide the nesting material by bringing it to the hen and offering it to make a nest.
 11. K. Will chose a nest place and then bow down and call to the hen and beckon her to come to him.
 12. L. Are more aggressive.
 13. M. Eyes are not as round as a hen’s.
 14. N. Take the nest in the late mornings relieving the hens to eat and catnap in the sun.

Hen Birds

 1. A. Are smaller in stature and features.
 2. B. Tend to the nest duties at night.
 3. C. Have more space between the vent bones
 4. D. Are more timid
 5. E. Will attempt to feed the cock bird by sticking her beak into the cocks Beak
 6. F. Will go to the cocks chosen nest site and kneel down positioning herself into the mating stance.
 7. G. Tend to have rounder eyes I am talking about the cere being rounder in the corners.
 8. H. Is the bird in front during the “chase”
 9. I. Seldom make any sounds.
 10. J. Are normally cleaner.
 11. K. Is the one that lays eggs?
 12. L. Is usually the one that grooms the cock bird by lightly pecking around the eyes, ears and head?
 13. M. Is more dainty when drinking I mean she will only stick part of her beak into the water where as a cock will gulp with whole beak in the water ….

It is worthy of note here that on any given day or time that Hens and cocks will imitate each other so it is possible to see a hen for instance carrying nesting material to the nest and or the cock bird sit the nest during the night.

Here are some different sexing techniques that I have read of and I am sure there are many more. As to the validity of these methods you will have to use your own thoughts to come to an acceptable conclusion. Note that I didn’t use the ones that take strings and wires along with jumping over a broom stick in the full of the moon while singing swannnnnie how I love you… etc!!!!

Vent Sexing

This is taken from the book “The Pigeon ” written by Wendel M Levi and is in reference to Sexing of squabs at the age of hatching to fledging (23rd or 24th day). It is given to us by Mr. Iwata of Japan. The palmeto pigeon plant of South Carolina didn’t have much success with it. It is a complex system and takes some studying and trying to master.

By observing the vent (cloaca opening) from the side we see in the male, the upper border is seen to be protruding, covering the lower the lower, while in the female this is not the case, the lower border protruding more than the upper. By looking at it from behind, we recognize that the slit is curved downward, with the dorsal concave and the ventral convex and with both ends turned upwards. The opening in the female is quite the opposite of that of the male it’s concave margin looking downward and with the ends turned downwards. Moreover in the female the slit is situated somewhat dorsal to the entire region, the portion lying ventral to the slit being more developed than that of the dorsal.

 This the same system used by poultry growers to sex chicks before shipment…. After the death of a bird I clip the feathers from the vent and check for the position and shape. I then continue with an autopsy and determine the sex of the bird and have found it to be about 70% correct…meaning that in over 70% of the birds I have done autopsy on I was able to predict the gender…

Toe Method

The object that makes this critical is how you bring the toes up to examine Them. I have found that I allow the center toe to lay in its natural position and then I very carefully bring the 2 outside toes up to lay directly next to the center toe. If you force the toes one direction or another, you can make Them read whatever you want so a bit of practice is necessary to learn the Proper method. It is as most have said with the male pigeons having a difference in the length of the toes whereas the hens are generally equal. I attribute this to nature so The males can position their self properly when mating. The hens have no need To be able to hook onto anything so their toes can be equal and may work as a stabilizing effect. Can’t really say for sure about that.

I hope this helps you to understand complex task of sexing pigeons . I have talked to many old –timers. I heard one of them say with a gleam in his eye “yeah I had one of my favorite cock birds lay two eggs last year” ha ha ha so ya just never know and hey ! the birds don’t have a problem knowing who is who . ……..Lee


مقالات مرتبط

نظرات درباره این مطلب

آمارگیر وبلاگ